7500
врятованих життів щотижня


7500
врятованих
життів
щотижня
ДЛЯ КОГО ЦЕЙ ПРОЕКТ?
Якщо вашій або іншій єврейській родині потрібна допомога - зателефонуйте нам
ДОПОМОГА В ЕВАКУАЦІЇ ЛЮДЕЙ
МЕДИЧНА ДОПОМОГА
ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА
ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА

Важко уявити, що відчувають люди, яких смертельна небезпека змусила покинути рідні домівки. А якщо дома більше немає, словами цей біль передати неможливо. У такій ситуації опинилася велика кількість сімей в Україні. Мами з дітьми, люди похилого віку рятують життя, і багато хто не знає, чи буде у них куди повернутися.


LifeChanger допомагає організувати тимчасове перебування в таборі для тих, хто залишив оселю; надає інформаційну підтримку у питаннях перетину кордону та репатріації.

Купівля медикаментів сьогодні у багатьох регіонах України – справді велика проблема. Але діти не перестають хворіти, а хронічні недуги найчастіше не можуть зачекати. Ми розвиваємо напрямок підтримки населення ліками. Якщо дозволяє становище у населеному пункті, допомагаємо сім'ям з придбанням та доставкою необхідного.


Ми не можемо повернути людям зруйновані будинки та полегшити душевний біль. Але робимо все можливе, щоби підтримати громадян України в цей страшний період.

У багатьох регіонах, де здійснюється допомога LifeChanger, люди потребують найнеобхіднішого. Ми надаємо гуманітарну підтримку населенню України, яке опинилося у біді.


Якщо сім'ї не мають можливості отоварити продовольчі сертифікати, координатори проекту та волонтери привозять продукти додому. Разом ми допомагаємо дітям та дорослим пережити цей страшний час.

Сьогодні підтримка – максимально важливий інструмент допомоги. Для всіх мешканців України, які опинилися в страшній ситуації.


Часто після пережитих подій люди перебувають у складному психологічному стані. LifeChanger допомогає їм подалати цей важкий емоційний стан.

Історії людей, яким ми допомогли
ТЕЛЕФОН ДЛЯ ЗВ'ЯЗКУ:
8 (800) 754-770
(безкоштовно для України)
НАША МІСІЯ:

Підтримка і порятунок єврейських сімей, які перебувають у складній життєвій ситуації
Ірина Чорнобривець, керівник проекту

Більше 7 років благодійний проект Life Changer допомагає єврейським сім'ям України, які опинилися в кризовій ситуації. Сьогодні непросто всім нам, але серед нас є ті, хто особливо потребує підтримки і захисту. Хто заслуговує успішного майбутнього.

Ми надаємо психологічну, соціальну та медичну допомогу. Команда професіоналів супроводжує кожного учасника проекту, розробляє індивідуальний план виходу з кризи.

Life Changer в цифрах:
7500
Врятованих життів щотижня.
Мільйони громадян України опинилися на межі життя та смерті. Серед них тисячі дітей, жінок, людей похилого віку. Щодня вони перебувають у небезпеці. У деяких закінчилися продукти, хтось втратив дах, багато хто змушений був залишити оселю, щоб зберегти життя дітям. Усім їм потрібна допомога у цей страшний час.
7 років досвіду
З листопада 2015 року проект допомагає єврейським дітям на всій території України.
Кожен учасник проекту отримує індивідуальний соціальний супровід координатора в своєму місті чи регіоні.
Завдяки широкій партнерської мережі дітям надають висококваліфіковану допомогу кращі фахівці України та зарубіжжя.


35 міст
Кожен день сім'ї з 35 міст і містечок отримують різні види допомоги.
За кожним з них закріплено координатора або соціального працівника з командою фахівців, що надають послуги необхідні саме цій сім'ї. Проект працює на всій території України


Це реалії, в яких сьогодні живуть сотні тисяч громадян України. Мирне життя цих людей перетворилося на перерви між повітряними тривогами та звуками вибухів. Єдиний спосіб не піддаватися розпачу та страху – це турбота небайдужих.


LifeChanger підтримує сім'ї скрізь, де це можливо. Ми забезпечуємо населення продовольчими сертифікатами, продуктовими наборами та медикаментами. Кожен візит наших координаторів у сім'ю – це історія великої надії на краще майбутнє всіх нас.

*більше відео на нашому YouTube каналі
Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося
з вами протягом 24 годин
Ваше імя
Ваше прізвище
Ваш E-mail
Ваш номер телефону
З якого ви міста?
Якого роду проблема є у дитини?
Чи є у Вашій сімї єврейське коріння?
ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ:
Політика конфіденційності
Користувачі сайту погоджуються, що з метою дотримання вимог Закону України «Про захист персональних даних» БО "БФ ЛАЙФ ЧЕЙНДЖЕР" має право на включення персональних даних, наданих користувачами, в базу персональних даних, на обробку таких персональних даних і, при необхідності, викликаної виконанням умов зазначеного закону, на передачу таких персональних даних третім особам.
Контакти:
Україна, м.Київ, вул.Січових Стрільців, 77
+380 (67) 623 06 53 (WhatsApp, Viber, Telegram)

email: info@lc-fsu.com
© Всі права на сайт LifeChanger належать БФ "Атідейну", 2021

Політика захисту дітей

Платіжні системи проекту: